Новинка Втулка (008543.0) Збільшити

Втулка (008543.0)

Втулка (008543.0) Claas Original 

Використання:
Запчастина живильного шнека комбайна CLAAS.
Призначення:
Забезпечення прийнятного рівня тертя і плавності ходу при роботі втулки пальця нагортача. Використовується для заміни зношених або пошкоджених деталей в ході ремонтно-відновлювальних робіт.
Властивості:
Виріб з тефлону у вигляді пустотілого циліндра з буртиком для фіксації.


Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

133 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оригінальна запчастина "Втулка (008543.0)" виробництва компанії "Claas" є найбільш якісною і рекомендованою. Дані рекомендації засновані на тому, що компанія-виробник оригінальної запчастини завжди на найвищому рівні проводить відбір і виробляє контроль якості відібраних матеріалів, використовуваних для виробництва. Так само компанія-виробник оригінальної запчастини, знаючи і контролюючи процес обробки матеріалу, стежить за тим, щоб виготовлена запчастина строго відповідала технічним характеристикам необхідним для установки в вузол, для якого вона призначена.

  • Внутрішній діаметр (мм): 25,1
  • Зовнішній діаметр (мм): 30
  • Маса, кг: 0,004

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.