РЕМІНЬ КЛИНОВИЙ B 6900 Збільшити

РЕМІНЬ КЛИНОВИЙ B 6900

Gates

Новинка

Клиновий ремінь B 6900

Профиль: B, довжина (мм): 6900, ширина ременя: 17 (мм), висота ременя: 11 (мм), 

Серія: DELTA CLASSIC

Стандарт: DIN 2215 /ISO 4184 /RMA IP22 /BS 3790

Виконання: класичного профілю  з обгорткою бокових  граней. 

Матеріал ременя: гума

Корд: поліефірна тканина

Термін поставки 2-3 дні

Даний товар відправляється тільки по передоплаті 

Знижка від двох одиниць товару

Детальніше

1 080 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Gates. Компанія Gates відома, як світовий лідер в області розробки високотехнологічних ременів і рукавів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Клинові ремені Delta - новий стандарт для стандартних клинових ременів. Виготовленні для роботи на всіх стандартних промислових приводах. Ремені привідні виготовляються з обгорткою бокових граней. Індустріальна серія американського виробника Gates. Основою для виготовлення ременя служить високоякісна резина. Високоякісна поліефірна кордова тканина забезпечує стійкість до вигинів, а також ударних  навантажень. Маслостійкий матеріал Flex- Weave забезпечує відмінне зчеплення і захист від стирання.

Розраховані на роботу в температурному діапазоні від -30 С до + 70 С. Відповідає антистатичним вимогам (ISO 1813), а також відповідним стандартам REACH і RoHS 2. Відмінна еластичність, стійкість і плавний рух ременів гарантовані. Використовується в компресорах, помпах, агрегатах, генераторах, лісопилках, шліфувальних і обробних станках та іншому обладнанню. Відповідає  вимогам стандартів  DIN 2215 / ISO 4184 / RMA IP22 / BS 3790. Діапазон довжин для B профілю становить від 700 Lw (660 Li) до 7150 Lw (7110 Li) мм.

Діапазон довжин, (мм.) 6501-7000
Профіль ременя B
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 6900 Lw
Внутрішня довжина (Li), мм. 6860 Li
Зовнішня довжина (La), мм. 6929
Дюймове позначення B 270

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.