Ремінь  клиновий  A 630 Збільшити

Ремінь клиновий A 630

Gates

Новинка

Ремень клиновой A 630

Профиль: А, длина (мм): 630, ширина ремня: 13 (мм), высота ремня: 8 (мм),

Серия: DELTA CLASSIC

Стандарт: DIN 2215/ISO 4184/RMA IP22/BS 3790

Исполнение: классического профиля с оберткой боковых граней.

Материал ремня: резина

Корд: полиэфирная ткань

Срок поставки: 2-3 дня

Данный товар отправляется только по предоплате

Скидка от двух единиц товара

Детальніше

150 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Gates. Компания Gates известна как мировой лидер в области разработки высокотехнологичных ремней и рукавов для промышленного, гидравлического, сельскохозяйственного и автомобильного применения. Клиновые ремни DELTA CLASSIC - новый стандарт для стандартных клиновых ремней. Изготовлении для работы на всех стандартных промышленных приводах. Ремни приводные изготавливаются с оберткой боковых граней. Индустриальная серия американского производителя Gates. Основой для изготовления ремня служит высококачественная резина. Высококачественная полиэфирная кордовая ткань обеспечивает устойчивость к изгибам, а также ударных нагрузок. Маслостойкий материал Flex- Weave обеспечивает отличное сцепление и защиту от истирания.

Рассчитаны на работу в температурном диапазоне от -30 С до + 70 С. Соответствует антистатическим требованиям (ISO 1813), а также соответствующим стандартам REACH и RoHS 2. Отличная эластичность, устойчивость и плавное движение ремней гарантированы. Используется в компрессорах, насосах, агрегатах, генераторах, лесопилках, шлифовальных и отделочных станках и другом обладнанню.Соответствует требованиям стандартов DIN 2215 / ISO 4184 / RMA IP22 / BS 3790. Диапазон длин для А профиля составляет от 487 Lw (457 Li) до 5030 Lw (5000 Li) мм.

Діапазон довжин 500-1000
Профіль ременя A
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 630 Lw
Внутрішня довжина (Li), мм. 600 Li
Зовнішня довжина (La), мм. 650
Дюймове позначення A 23,5

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.