Ремінь  клиновий  13/A 1000 (A 38,5) Збільшити

Ремінь клиновий 13/A 1000 (A 38,5)


Новинка

Ремінь привідний клиновий профіль 13/ A 1000, (А-1000). Клиновий ремінь класичного профілю А(13х8)  з обгорткою бокових  граней

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наразі товар відсутній

70 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

На нашому сайті бренди привідних ременів можна  умовно розділити на 3 категорії: Преміум клас: Contitech (Німеччина), Gates (США), Megadyne (Італія),Bando (Японія), Bosch (Німеччина), Optibelt (Німеччина) Середня якість: Fenner (Індія),Rubena (Чехія), Stomil (Польща),  Endura( Індія) , PIX (Індія), -Бюджетний клас: Powerclassik (Китай), СТ Belt (Китай), Excellent (Китай), Delux (Китай), БЦ РТИ (Біла Церква), Ярославський завод РТИ (Росія), УЗЭМИК (Росія).  Gates Delta. Компанія Gates відома, як світовий лідер в області розробки високотехнологічних ременів і рукавів для промислового, гідравлічного, сільськогосподарського і автомобільного застосування. Клинові ремені Delta- новий стандарт для стандартних клинових ременів. Виготовленні для роботи на всіх стандартних промислових приводах. Ремені привідні виготовляються з обгорткою бокових граней. Індустріальна серія американського виробника Gates. Основою для виготовлення ременя служить високоякісна резина. Високоякісна поліефірна кордова тканина забезпечує стійкість до вигинів, а також ударних  навантажень. Маслостійкий матеріал Flex- Weave забезпечує відмінне зчеплення і захист від стирання. Розраховані на роботу в температурному діапазоні від -30 С до + 70 С. Відповідає антистатичним вимогам (ISO 1813), а також відповідним стандартам REACH і RoHS 2. Відмінна еластичність, стійкість і плавний рух ременів гарантовані. Використовується в компресорах, помпах, агрегатах, генераторах, лісопилках, шліфувальних і обробних станках та іншому обладнанню.Відповідає  вимогам стандартів  DIN 2215 / ISO 4184 / RMA IP22 / BS 3790. Діапазон довжин для А профілю становить від 487 Lw (457 Li) до 5030 Lw (5000 Li) мм. Contitech- відомий німецький виробник якісних привідних клинових ременів. Клинові ремені відповідають високим вимогам, забезпечують рівномірний розподіл навантаження, плавність ходу та високу продуктивність. Клинові ремені CONTI V є з обгорткою бокових граней і широко використовуються в усіх галузях  машинобудування. Відповідають DIN2215. Ремені Contitech (Контітех) стійкі до мастил, пилу,  працюють в температурному діапазоні від -55С до +70С, електропровідність відповідно до стандарту ISO 1813.  Для профілю А, ширина верхньої частини ременя складає 13 мм, висота ременя 8 мм, ширина по розрахунковій лінії - 11 мм, ширина внутрішньої грані ременя 7,8 мм., висота розрахункової  лінії 3,1 мм. La =Ld+20Lа =Lі+50Ld= Li+30Ld=La-20 де La - зовнішня довжина по вершині ременя, Ld - базова довжина по лінії корду, Li -внутрішня довжина. Вага 0,105 кг/м. Діапазон довжин профіля А складає  від 457 Li (А18) до 6305 Li (A248) мм. Rubena - відомий чеський виробник стандартних привідних клинових ременів з обгорткою бокових граней. Клинові ремені відповідають стандарту ISO 1813, працюють в робочому середовищі від -30С до +60С і при відносній вологості 65+/- 15%. Діапазон довжин цього виробника по профілю А складає від 590 Lw( 560 Li) до 7000 Lw (6970 Li) мм. Lw=Li+30

Stomil Sanok польський виробник клинових привідних пасів. Даний виробник виготовляє  класичні клинові ремені в наступних конструкційних виконаннях: Посиленні ремені, Ремені супер, Ремені супер К, ремені Duro, ремені Garden Belts. Ремені клинові Stomil Sanok характеризуються  максимальною окружною швидкість 30 м/сек., стійкістю до температур від -35С до +100С, маслостійкість, антиелектростатичністю. La =Ld+20, Li =Ld-30, де La - зовнішня довжина по вершині ременя, Ld - базова довжина по лінії корду, Li -внутрішня довжина. Мінімальний діаметр шківа 71 мм. Діапазон довжин для профілю А складає від 500 Ld до 4500 Ld мм.

Delux - китайський виробник якісних класичних клинових ременів нормального січення. Ремені привідні клинові відповідають стандарту ISO, ГОСТ 1284-1-89 п.1.1, 1.2, 1.4; ГОСТ 1284-2-89 п.1.2.3, 1.2.4; ГОСТ 5813-93 п.1.2.1, 1.2.4, 1.2.5, 1.2.6, 1.3.2, 1.3.3. Клинові ремені цього виробника мають привабливий зовнішній вигляд і пристойні експлуатаційні характеристики. Дані паси маслостійкі, термостійкі, зносостійкі. Складаються із обгортки, несучого слою (корд), слою розтягу (поліестер) та із спресованого слою (резина). Використовуються в приводах станків, промислових установках і сільськогосподарських механізмах, а також на приводах електромоторів. Діапазон довжин для профілю А становить від 508 Lw до 6000 Lw мм

БЦ (Біла Церква) - український виробник ременів клинових до всіх сфер промисловості. На заводі впровадженний міжнародний стандарт ISO 9001:2000. Паси привідні клинові нормальних перетинів застосовуються у приводах верстатів промислового устаткування та в сільськогосподарській техніці.Температурний режим роботи ременів від -30С до + 60С. Діапазон довжин від 1060 Lw до 2650 Lw , мм.

ЯРТ (Ярославль-Резинотехніка) -російський завод з виробництва привідних ременів. На заводі впроваджено міжнародний стандарт ISO 9001.

Діапазон довжин 500-1000
Профіль ременя A
Розрахункова довжина 1000Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.