Ремінь привідний клиновий  10/Z 1000 (Z 38.5) Збільшити

Ремінь клиновий 10/Z 657 (Z 25)

Gates

Ремень привідний клиновий, профіль 10/ Z або Z(0).

Виконання: Ремінь привідний з обгорткою бокових граней.

 Виробник: Gates Delta

Країна походження: США

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

75 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів
Рейтинг: 4.0 / 5   3 Відгук(ів)

Ремені клинові використовують як в промислових станка так і в звичайному побуті ( швейні машинки, пральні машинки та інше побутове обладнання. Індустріальна серія американського виробника Gates. Дана серія відноситься до середньої цінової категорії. Використовується в компресорах, помпах, агрегатах, генераторах. лісопилках, іншому обладнанню.Ремені клинові профілю Z використовуються на негабаритних станках, садовій техніці, сільськогосподарській.  Відповідає  вимогам стандартів  DIN 2215 / ISO 4184 / RMA IP22 / BS 3790

  • Діапазон довжин: 500-1000
  • Профіль ременя: Z
  • Маса, кг: 0,034
  • Розрахункова довжина: 657 Lw
  • Внутрішня довжина: 635 Li
  • Дюймове позначення: Z 25

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
 - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
 - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
 -