Новинка РЕМІНЬ КЛИНОВИЙ B 3640, AP 1002789 Збільшити

РЕМІНЬ КЛИНОВИЙ B 3640, AP 1002789 Optibelt

OPTIBELT (ОПТІБЕЛТ)

Новинка

Клиновий ремінь B 3640

Профиль: B, довжина (мм): 3640, ширина ременя: 17 (мм), висота ременя: 11 (мм), 

Серія: AGRO POWER

Стандарт: DIN 2215 /ISO 4184 /RMA IP22 /BS 3790

Виконання: для с/г техніки  

Матеріал ременя: гума

Корд: поліефірна тканина

Каталожний номер: AP 1002789

Аналоги: В(Б)-3640

Детальніше

1 450 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Optibelt. Клинові ремені серії AGRO POWER мають зносостійку зовнішню обгортку, спеціальний малорозтяжний корд, та виготовлені із високоякісної резинової суміші. Дані ремені використовуються в приводах з високими динамічними навантаженнями і вимагають мінімального обслуговування. Висока якість, продуктивність і надійність ременів Оптібелт, дозволяє використовувати їх у складних приводах сільськогосподарської техніки.

Перевагами ременів Оптібелт Агро Павер є  висока продуктивність і відмінне зчеплення з шківом, низький рівень шуму і вібрації, можливість роботи на високих швидкостях, висока гнучкість, яка дозволяє працювати із зовнішніми натяжними роликами.

Діапазон довжин, (мм.) 3501-4000
Профіль ременя B
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 3640
Внутрішня довжина (Li), мм. 3600
Зовнішня довжина (La), мм. 3669
Каталожний номер AP 1002789

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.