Новинка Ремінь  клиновий  Z-560_ Збільшити

Ремінь клиновий Z 560


Новинка

Ремінь привідний клиновий профіль  10/Z-560, Z/10-560, Z(0)-560

Ремінь привідний класичного профілю Z (10x6) з обгорткою бокових граней.

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Наразі товар відсутній

131 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Ремінь привідний клиновий  нормального січення метричного профілю призначений для передачі потужності на приводах  промислових станків, установок, сільськогосподарських машин та іншій техніці. Ремінь привідний клиновий складається із несучого слою на основі матеріалів з хімічних волокон (кордшнура або кордна тканина), обгорткою тканинного шару і шарів гуми, звулканізованих в один виріб. Ширина ременя складає 10 мм, висота 6 мм. Закордонне маркування профілю позначається 10/Z, гостівське маркування Z(0).

На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і по якості. Наші ремені всі сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових класичних ременів.

Gates. Відомий американських виробник клинових ременів. Дана фірма перша в світі винайшла клиновий ремінь.Gates представила нову лінійку клинових ременів серії  Delta. Це стандартні ремені, які відповідають високим експлуатаційним вимогам та помірною ціновою політикою. Ремені Delta повністю виготовляються на європейських заводах Gates  в Легніці (Польща) і  Невере (Франція). Фірма Гейтс контролює весь процес виробництва клинових  ременів  з одночасним дотриманням всіх стандартів якості. Дані ремені мають корд з поліефірної еластичної тканини. Маслостійкий  матеріал обгортки FLEX-WEAVE забезпечує хороше зчеплення і захист від стирання. Оптимальний вибір в співвідношенні " ціна -якість". Дана серія представлена в широкому діапазоні розмірів.Використовується в компресорах, помпах, агрегатах, генераторах. лісопилках, шліфувальних і обробних станках,іншому обладнанню. Відповідає  вимогам стандартів  DIN 2215 / ISO 4184 / RMA IP22 / BS 3790. Відповідає  антистатичним вимогам ISO 1813,  а також стандартам REACH і RoHS 2. Ремені профілю Z (10х6) , в даного виробника представленні в діапазоні довжин від 435 Lw (413Li), Z16 до Z 1825 Lw (1803 Li), Z 71. Lw =Li +22 мм

Contitech. Німецький виробник клинових привідних ременів. Основними матеріалами клинових ременів є компаунд з натурального каучука, кордшнур із поліестера і поліамідна тканина. Клинові ремені Контітех стійкі до впливу мастил, пилу, працюють в температурному діапазоні від -55 до +70 С, відповідають стандарту електропровідності ISO 1813. Клинові ремені серії  CONTI-V (DIN 2215), виготовляються із  обгорткою бокових  граней, що забезпечує  кращу стійкість ременя до стирання. Ширина ременя складає 10 мм, висота 6 мм. Ширина по розрахунковій лінії -8,5 мм, ширина внутрішньої грані ременя 6,1 мм, висота розрахункової лінії- 2,3 мм. Діапазон довжин профілю Z складає від 425 Li  мм Z16,75"  до 2500 Li мм, Z 92,5. Lа ( зовнішня довжина )=Ld (розрахункова довжина)+15, Lа= Li( внутрішня довжина+38, Ld =Li+23 , Ld= La-15  Позначення на ременю L=L, означає, що клинові ремені є з  підібраною довжиною і гарантовано можуть використовуватися в парі  в багатоклинових приводах. При цьому буде забезпечено рівномірний розподіл навантажень, плавність ходу, високу продуктивність ременя і при цьому помірну вартість. 

Optibelt. Ще один німецький виробник якісних привідних ременів. Класичны клинові ремені DIN 2215 Optibelt VB, мають широку область застосування. Широко використовуються в потужних приводах сільськогосподрської техніки, особливих приводах машинобудування. Застосовуються в машинобудуванні, будівельній техніці, сільськогосподарській техніці, садово-городній техніці, дробилках, пресах, мішалках, подрібнювачах, культиваторах. 

Rubena. Відомий чеський виробник клинових ременів.  Широко представленний в Україні і отримав багато схвальних відгуків. Клинові ремені обернуті стандартні працюють в температурному діапазоні від -30 до +80С і вологості 65+/- 15%. Система L=L (починаючи з 1000 мм Li) гарантує строгу толерантність довжин для використання в комплектах. Lw=Li+20. Діапазон довжин профілю Z складає від 560 Li (580 Lw), Z22" до 5580 Li (5600 Lw), Z219,5"

Delux. Китайський виробник привідних ременів бюджетного сегменту. Ремені клинові відповідають всім міжнародним стандартам якості. Класичні привідні  ремені є  термостійкими, маслостійкими, зносостійкими, складаються з обгортки, слою розтягу (поліестеру), несучого слою та із зжатої резини. Ширина по верхній основі ременя складає 10 мм, висота 6 мм. Діапазон розрахункової довжини складає від 360 до 2700мм.

Endura, Fenner, PIX - представляють індійський сегмент на українському ринку. Продукція відзначається якістю та надійністю, а також широким діапазоном довжин.

CT Belt, Powerclassik, ЯРТ, УЗЕМИК -  Китайські та російські виробники клинових ременів. Дані виробники представляють собою великі фабрики із  стандартизацією виробничого процесу, що дозволяє  виготовляти ремені бюджетного класу в досить хорошій якості.

 Маркування по виробниках:

Діапазон довжин 580
Профіль ременя Z
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 560 Lw

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.