Підшипник YET 204 Збільшити

Підшипник YET 210


Новинка

Корпусний підшипник  YET 210 з ексцентриковим закріплюючим кільцем і сферичною поверхнею зовнішнього кільця.

Аналоги: SA 210 G, AEL210, GRAE50 NPPB , ES.210 G.2, UC 210

Каталожний номер:

У випадаючому меню "Бренд"  Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього виробника буде змінюватися ціна.

Детальніше

Наразі товар відсутній

550 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Замовте на 1 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Закріплюючі підшипники-це готові до монтажу підшипники кочення, які слугують для створення економічних та надійних опор. Закріплюючі підшипники зі сферичною поверхнею зовнішнього кільця монтуються в сферичні отвори корпуса  і компенсують статичні перекоси валу. При потребі, підшипники можуть бути змазані повторно і завдяки спеціальним можливостям закріплення, особливо зручні при монтажі. Трьохкомпонентні ущільнення підбираються в залежності від застосування підшипника і забезпечують можливість експлуатації в тому числі і у важких умовах. Дані підшипники застосовуються в сільському господарстві, будівельній, горнодобувній, підйомно-транспортній,текстильній, деревообробній, паперовій галузях, а також на фасовочному і упаковочному обладнанні.

GRAE50 NPPBINA (Німеччина). Підшипникові вузли  складаються з корпусів INA із сірого чавуну або штампованого стального листа та самих закріплюючих підшипників INA. Корпуса  мають отвір в сферичній поверхні в яку монтується підшипник. Закріплюючі підшипники - це готові до монтажу однорядні шарикопідшипники, які складаються із масивного зовнішнього кільця, розширеного в одну або дві сторони внутрішнього кільця, пластмасового або стального штампованого сепаратора і Р-,R-,L-, або Т- ущільнень. Підшипники з розширеним в обидві сторони внутрішнім кільцем більш стійкі до перекосів внутрішнього кільця і мають більш плавний хід. Підшипник із сферичною поверхнею зовнішнього кільця компенсує перекос валу. Закріплюючі підшипники в більшості випадків допускають повторне змащування. Для цього у них є два зміщенних на 180 градусів отвори, розміщенні на зовнішньому кільці в одній площині. Підшипники з ексцентриковим закріплююим кільцем фіксуються на валу закріплюючим кільцем і є найбільш придатними для підшипникових опор з постійним напрямом обертання вала.  При не високій частоті обертання вала і не високому навантаженні придатні також для опор з перемінним напрямом обертання. Закріплююче кільце зажимається переважно в напрямку обертання і фіксується різьбовим штифтом. При цьому способі закріплення не пошкоджується вал і забезпечується простота демонтажу. У підшипниках з внутрішніми кільцями  діаметром до d=60мм., закріплюючі кільця  по замовчуванню виконуються з покриттям Corrotect. Це покриття захищає підшипники від посадочної корозії (виняток підшипники серії RALE...NPP(-B).  NPP - виконання з контактними ущільненнями з двох сторін (Р-ущільнення). Ущільнення складається з трьох части.  Завдяки такому поєднанні внутрішня завальцована стальна шайба має міцну посадку в підшипник при одночасному концентрованому приляганні  ущільнюючої кромки до внутрішнього кільця. Р-ущільнення  - дві оцинковані стальні шайби з проміжною частиною із резини NBR, ущыльнююча кромка з осьовим приляганням з  натягом. Для захисту ущільнюючої кромкки від механічних пошкоджень внутрішній діаметр зовнішньої стальної шайби сильно заниженний. Застосовується у вузьких закріплюючих підшипниках з розширенним в одну сторону внутрішнім кільцем. В - підшипник із сферичною поверхнею зовнішнього кільця. Констуктивний ряд  GRAE50 NPPB для валів з діаметром від 12мм. до 60мм., з компенсацією перекосу і зазором в підшипнику С3, Р- ущільненням, матеріал сепаратора РА66 (поліамід 66), консистентна смазка GA13

Внутрішній діаметр (мм) 50
Зовнішній діаметр (мм) 90
Ширина (мм) 43,7 (з ексцентриковим кільцем)
Тип підшипника Підшипники типу Y для сільськогосподарської техніки
Тип тіла кочення Шаріковий
Кількість дорожок кочення 1
Ущільнення Наявне
Тип зовнішньої обойми Сферична
Тип посадки на вал Циліндрична
Тип внутрішньої обойми Виступає в одну сторону

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.