Новинка Стопорне кільце внутрішнє А-35 DIN 472 Збільшити

Стопорне кільце зовнішнє А-35 DIN 471

Стопорне кільце зовнішнє, А-35 DIN 471,  ГОСТ- 13942-86

Материал: Сталь St / Сталь A2

Стопорні  кільця являють собою стальні ексцентрикові кільця, які використовуються для кріплення підшипників та інших деталей на валах.  Нижче ми наведемо короткий опис по виробниках і варіанти виконання.


Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

90 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

В даних стопорних кільцях "вушка" орієнтовані на зовнішню сторону, тому кільце зовнішнє. Для підбору стопорного кільця потрібно знати діаметр отвору, а також деколи і ширину стопорного кільця. Варіанти виконання: DSH - для нормальних умов експлуатації, DSR - для важких умов експлуатації.

Аналоги маркування:  DSH-35ST

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.