Новинка Стопорне кільце Збільшити

Стопорне кільце внутрішнє А-35 DIN 472

Стопорне кільце внутрішнє, А-35 DIN 472,  ГОСТ- 13943-86

Матеріал: Сталь St / Сталь A2,

Стопорні  кільця являють собою стальні ексцентрикові кільця, які використовуються для кріплення підшипників та інших деталей в посадочних отворах.  Нижче ми наведемо короткий опис по виробниках і варіанти виконання.


Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

90 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

В даних стопорних кільцях "вушка" орієнтовані на внутрішню сторону, тому кільце внутрішнє. Для підбору стопорного кільця потрібно знати діаметр отвору, а також деколи і ширину стопорного кільця. Матеріал стопорного кільця потрібно вибирати враховуючи навантаження на кільце. В основному використовують два варіанта: пружинна сталь і нержавіюча сталь. Покриття стопорного кільця вибирають в залежності від умов експлуатації. Внутрішні стопорні кільця виготовляють ,як без покриття так і з цинковим покриттям.  

Варіанти виготовлення: DHO -  для нормальних умов експлуатації DHR - для важких умов експлуатації.

Аналоги маркування:  DHO-35ST

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.