Новинка Фторопласт втулка Збільшити

Фторопласт втулка

Наявність: Наразі товар відсутній

0 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Фторопласт (друга назва тефлон) - продукт хімічної промисловості, полімерний матеріал, який не має аналогів. Саме поняття фторопласт - це загальна назва різних полуфабриканів, порошків і готових виробів створенних на основі  фторполімерів. Вироби із фторопласту характеризуються відмінними механічними, хімічними, електроізоляційними характеристиками. Застосовується в електротехнічній (ізоляція проводів, кабелів, розйомів, виготовлення печатних плат, пазова ізоляція електричних машин), прибороскладальній  і машинобудівній (вузли тертя механізмів), атомно-енергетичній, харчовій (обліцовка валків для розкачки тіста , антипригарне покриття), медицинській (виготовлення протезів кровоносних судин, серцевих клапанів, упаковки для лікарств, ємкостей для зберігання крові і сироватки).

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
 -