Підшипник 30302 J2 Збільшити

Підшипник 30308 J2/Q


Новинка

Підшипник 30308 J2/Q

Конічний ролікопідшипник ,однорядний

 Сепаратор: Сталь  

Оптимізована геометрія контакту і  якість обробки поверхні

Призначення: Сприйняття комбінованих навантажень (радіальних і осьових)

 У випадаючому меню "Бренд"  Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

450 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Конічні роликопідшипники  мають конічні дорожки кочення внутрішнього і зовнішнього кілець між якими розміщений комплект конічних роликів із сепаратором.Осьова грузопідйомність в основному визначається кутом контакту ролика і обойми. Чим більший кут контакту тим більше осьове навантаження може сприймати підшипник. Конічні роликопідшипники мають рознімну  конструкцію. Це полегшує монтаж і демонтаж підшипника.Штампований стальний сепаратор  віконного типу, центруючий по роликах. Підшипники із маркуванням "Q" практично не потребують  притирки. Першочергове тертя в таких підшипникахсуттєво знижено, відповідно і нагрівання підшипника не  суттєве. Конічні роликопідшипники не можуть використовуватися в одиночній установці, а вимагають встановлення другого підшипника.Особливу увагу потрібно звернути на правильність вибору робочого зазору або величини натягу.

Аналоги: 7308 (30308) KINEX , 30308 J2/Q, SKF

Маркування по ГОСТ: 7308

Маркування по ISO: 30308

Внутрішній діаметр (мм) 40
Зовнішній діаметр (мм) 90
Ширина (мм) 25,2
Грузопідйомність , дин. Кн 85,8
Грузопідйомність , стат. Кн 95
Тип підшипника Конічний роликопідшипник
Тип тіла кочення Роліковий
Кількість дорожок кочення 1
Тип посадки на вал Циліндрична
Сепаратор Сталь

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.