Новинка Муфта CENTAFLEX K-100-165 (пружній елемент) Збільшити

Муфта CENTAFLEX K-100-165 (пружній елемент)

Муфта CENTAFLEX K-100-165 (пружній елемент). Пластикова частина муфти.

Призначена для передачі крутного моменту від двигуна до гідронасосу.

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

2 750 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Муфта CENTAFLEX K-100-165 (пружній елемент) для передачі крутного моменту від двигуна до гідронасосу.

Варіанти виконання: Муфта Centa Z-21 (21 шліц) - кат. номер CF-K-100-165-63884 Z21, Муфта Сenta Z-23 (23 шліца) - кат. номер CF-K-100-165-65018 Z23. Широко використовується в с/х і спецтехніці. Пластикова частина муфти взаємозамінна. Металева хрестовина муфти встановлюється на вал гідронасоса, а пластикова частина кріпиться болтами до провідного диску маховика автономного двигуна.

Застосування: Бетономішалки марок Туймазинского ТЗА і Tigarbo. з двигуном Д243., Мішалка АБС-7 ТЗА на шасі КАМАЗ-65115, Мішалка АБС-5 (69363В) КОМЗ-експорт на шасі КамАЗ-55111

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.