Новинка Крюковий підвіс крановий Збільшити

Крюковий підвіс крановий

Крюковий підвіс-вантажопідйомний механізм, який з'єднує вантажний гак з вантажопідйомною машиною через систему блоків і вантажний канат. 

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

0 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

По типу конструкції крюкові підвіси поділяються на: одноосну, двохосну і трьохосну підвіски. Вид крюкової підвіски задає число ручейків каната на якому буде підвішана дана підвіска, схему запасовки канату, число і розміщення блоків  в конструкції гаку. Сам гак може бути стандартної конструкції, а також може бути вкороченний, це також залежить від конструкції крюкової підвіски.

При виборі крюкової підвіски головними факторами є  вантажопідйомність і режим роботи вантажопідйомного механізму. Крюкові підвісу можуть бути вантажопідйомністю від  1 до 50 т.

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми співпрацюємо з усіма транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Інтайм, Автолюкс та ін.) і готові відправити ваше замовлення найбільш зручним для Вас шляхом. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.