Новинка Ремінь зубчастий 270 DH (рукав) Збільшити

Ремінь зубчастий 270 DH (рукав)

Ремінь  зубчастий, профіль DH , довжина  : 270, ширина : на замовлення клієнта , корд: скловолокно , матеріал ременя: резина 

Ціна вказана за 1/100 дюйма

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

91 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

 Нижче ми надаємо коротку характеристику виробнику та технічні параметри даного виробу.

Gates. Двохсторонні  зубчасті ремені TWIN POWER призначені для приводів із зворотнім обертанням валу. Завдяки зубам із двох сторін, які розміщенні один навпроти одного зубчасті ремені TWIN POWER забезпечують високу несучу здатність, плавність ходу і підвищену гнучкість. Зубчасті ремені TWIN POWER  профіля DН випускаються  із зубами класичної трапецевидної форми серії  PowerGrip CTBРемені характеризуються надзвичайно високою несучою здатністю і підвищеним рівнем захисту від перескакування зубів та малим рівнем шуму. Зносостійка нейлонова тканина з обох боків зуба забезпечує додатковий захист ременя та краще зчеплення з шківом. Крок зуба профілю DH складає 1/2" (12,7 мм.), висота зуба 4,58 мм, товщина корду 1,375 мм. Діапазон довжин DH складає від 609,6 мм до 4318,0 мм. Стандартні ширини 19,1 мм (код 075), 25,4 мм (код 100), 38,1 мм(код 150), 50,8 (код 200), 76,2 (код 300).

Contitech. Двохсторонні зубчасті привідні ремені CONTI SYNCHROTWIN розроблені для приводів із зміною напряму обертання. Ремені CONTI SYNCHROTWIN  є відносно маслостійкими, температурний діапазон  від -20С до + 100С., не потребують обслуговування, допускається вигин в зворотню сторону. Крок між зубами профіля DH становить 12,7 мм.(1/2"), загальна висота ременя  6 мм, висота зуба 2,29 мм. Висота розрахункової лінії 0,686 мм. Діапазон довжин для профіля DH складає  від 685,8 мм. до 1905,0 мм. Стандартні ширини 19,1 мм (код 075), 25,4 мм (код 100), 38,1 мм(код 150), 50,8 (код 200), 76,2 (код 300).

В  контітех  є  посилена версія профіля DHTD у серії CONTI SYNCHROTWIN CXP.Це потужні двохсторонні зубчасті привідні ремені для передачі великої потужності на високих  швидкостях. Дані ремені передають більший крутний момент і є чудовим варіантом для важких умов експлуатації.

Megadyne. Синхронні резинові безкінечні зубчасті ремені серії ISORAN добре відомі на ринку зубчастих ременів. Виготовляються з  одностороннім і двохстороннім зубчастим покриттям. Резинові зубчасті ремені виготовляються із  самих передових технологій. Ремені класичні синхронні двохсторонні ISORAN профілю HDD  виготовляються в трапецевидному зубчастому профілі. Поліхлоропренові зуби для точного зчеплення, склопластикове посилення для мінімального подовження, захисне нейлонове покриття зубів забезпечують відмінну роботу даних ременів на, будь якому, обладнанні. Крок між зубами 12,7 мм , загальна висота ременя  5,2 мм, висота зуба 2 мм. Діапазон довжин для профіля  HDD складає  від 609,60 мм до 4318,00 мм. 

Зубчасті ремені MEGAFLEX виготовляються із термопластичного поліуретану і неперервного стального спірального корду. Двохсторонні зубчасті паси мають профіль RPP8 DL. Даний ремінь має  хороші ходові характеристики і високу тягову потужність. Підходять для енерго трансмісій і для транспортування при високих навантаженням і швидкостях (до 10 000 об/хв). Добавлення при виробництві нейлонового покриття на зуби, підвищує ходові якості і знижує рівень шумового фрикційного коефіцієнта. Додаткова товщина спеціального покриття на задній стороні ременя є  додатковим захистом від агресивних умов і важких продуктів транспортування.Зубчасті ремені Megadyne MEGAFLEX доступні від 1500 мм до 22700 мм. довжини. Особливі характеристики ременів MEGAFLEX : високі гнучкі корди, (NFT) нейлонове покриття зубів (доступне від 1900 мм довжини), виготовлення на замовлення фрезерування, шліфування, сверління відповідно до специфікації. Додаткове покриття задньої частини ременя: PU 85 ShА Tenax 50 ShА, Linatex 40 ShА, Жовтий PUR 60 ShА, Сірий PUR 60 ShА, неопренова резина 70 ShA.

  • Діапазон довжин: 0-500
  • Профіль ременя: DH
  • Розрахункова довжина: 270 Lw
  • Крок (мм): 12,7
  • Крок (дюйм): 1/2 (12,7 мм)

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.