Новинка Ремінь  HBB 1974  двохсторонній Збільшити

Ремінь HBB 1974 двохсторонній

Ремінь  двохсторонньої дії профіль HBB (17x13), корд: поліестер

 

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

Наявність: Наразі товар відсутній

686 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Contitech. Двохсторонні обернуті клинові ремені для застосування в приводах для всіх галузей машинобудування. Для експлуатації  в приводах із змінним напрямом обертання. Відносна маслостійкість, стійкість до дії температур від -55С до +70С., електропровідність відповідно до стандарту ISO 1813, стійкість до пилу. Ширина верхньої частини ременя 17мм., висота ременя 13мм., ширина по розрахунковій лінії 14мм., ефективна довжина (Le)=Li+69, зовнішня довжина (La)=Li+110, розрахункова довжина (Ld) =Li+43 mm., вага 0,224 кг/м. Діапазон довжин профіля HBB  від 1974 (ВВ 75) до 7105 мм (ВВ 277).

Stomil Sanok. Клинові ремені профілю НВВ мають наступні розміри: ширина 17мм, висота 13,5 мм., вага 0,275 кг/м. Резинова суміш на основі хлоропренового каучука забезпечує відмінну стійкість при зжиманні і одночасно високу еластичність. Обгортка із хлопково-поліефірної тканини сприяє  високій еластичності і низькій зношуваності. Маслостійкість, антистатичні характеристики, висока жорсткість січення забезпечують довгу роботу ременя. Дана серія відноситься до середньої цінової категорії. Використовується для роботи в приводах, де в одній площині знаходяться більше шківів і де відбувається зміна напряму обертання шківів.Відповідає  вимогам стандартів    ISO 5290.Відповідає  антистатичним вимогам ISO 1813,  а також стандартам REACH і RoHS 2. Максимальна окружна швидкість 30 м/сек. 

Megadyne. Двохсторонні клинові ремені представленні в серії ESAFLEX. Ширина ременя складає 17мм., висота 14мм., кут контакту 40 град. Діапазон довжин профіля НВВ від 1345 Lw (B55) до 7655 (ВВ300).

  • Діапазон довжин: 1500-2000
  • Температурний діапазон застосування: -30С до +100С
  • Профіль ременя: HBB
  • Ефективна довжина, Le: 1980

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.