Сальникова набивка також відома як компресійна, механічна, набивка сальникової камери. Це старий ущільнюючий елемент , який виготовляється із мягких і еластичних волокнистих матеріалів( від натуральних волокон до високоефективних синтетичних волокон).

Більшість набивок виготовляється шляхом плетіння волокнистих матеріалів,таких як вуглецева, PTFE, графітова, арамідна і акрилова пряжа. 

Кожна плетена конструкція набивки : кругла, квадратна або плетена поверх плетіння є унікальними в своєму роді і призначенні для особливих умов роботи.

Набивка дуже поширена в сучасній промисловості такій, як: нафтогазова, нафтохімічна, сільськогосподарська, целюлозно- паперова,  на електростанціях і добувній сфері. Є аналогами торцевих ущільнень і касетних ущільнень.Квадратна набивка найбільш поширена. Набивки з харчовими сертифікатами.

Для правильного вибору набивки необхідно: STAMPS , S- швидкість(окружна швидкість валу), T -температура(робочого середовища),А- застосування (тип обладнання), М- середовище (РН), Р- тиск (робочого середовища),  S-розмір (набивочної камери)

Набивка може працювати в наступних вузлах: центробіжні насоси, мішалки і міксери, плунжерні насоси, арматура, герметизація кришок резервуарів і корпусів.

Merkel Ramilon 4586,  сама популярна, особливість , натуральні волокна, волокна не гниють, пропитка PTFE, висока маслостійкість, водостійкість, стійкість до абразиву, висока якість, температура до 120 град. Набивка для води, масла і більшості харчових продуктів. Січення 6х6,8х8, 10х10, 12х12,14х14,16х16

Merkel Arolan ll 6215.Виготовлена із арамідних волокон, PTFE пропитка, температурний режим до 280С., хороша стійкість до абразивних середовищ, добре працює при відхиленнях  валу(биття валу), здатна витримувати биття валу, без харчового допуску.

Merkel Unichem 6313.  Для всіх середовищ, високий ступінь ущільнення при мінімальному зжиманні, низький коефіціент тертя.

Merkel Arochem 6216.Складається з двох типів пряжи. Основа PTFE, арамідні волокна, захист від екструзії. 

Merkel Unival 6323. Одна з самих популярних набивок, для всіх середовищ, температурний діапазон від -100 дд + 280С. Наявність харчового допуску, короткочасно може працювати в суху, чудовий ущільнюючий ефект, працює при високих швидкостях. Рекомендовано Для насосів, які перекачують бітуум.

Merkel Uniflex 6588. Може працювати в суху постійно, еластична, стійка до екструзії, робота при високих швидкостях(25 м/c). 

Merkel Kombilon 6742.Комбіновпне плетіння. Ідеальний варіант для насосів і мішалок паперової галузі.Низький коефіціент тертя, тримає форму, хороші ущільнюючі характеристики при битті валу(зміщення валу).Пропитана антифрикційною смазкою, може працювати, якщо не буде зовнішньої смазки, здатна відновлювати форму.

Merkel Univerdit 7000.Виготовлена із PTFE графітового компаунда.Стійка до проникнення газу, самозмазуюча, легка в монтажі, довгий термін служби. Працює в основних сферах без додаткової смазки. Обмеження по швидкості (6 м/с).

Плунжерні насоси.

Merkel unistat 6303 .Для всіх середовищ, для високих тисків, може використовуватися з газоподібним киснем. 

Merkel Alchem 6375. Універсальна набивка для арматури. Має харчовий допуск, -200 до 280. Висока стабільність форми, низька коефіціент на зжимання.

Клапанна арматура.

Мerkel Arostat 6204. З харчовим допуском, висока зносостійкість і абразивостійкість.

Merkel Unistat 6303. Для всіх середовищ, в ядерній енергетиці.

Merkel Alchem 6375

Високі температури, 

Merkel Carbosteam 6550. Висока термостійкість від -30 до +400, +550.

Merkel G-Spezial. Від -30 до +650

Merkel Grafiflex. Від 200 до 700. Харчовий допуск. Поставляється у вигляді ленти.

Нестандартні.

Merkel Aquasatr light 4315. Набивка для води.Дешевий варіант.

Мerkel Ramiflex 4510. Для води.

Merkel Acrylon 6130.Стійка до абразивного середовища.Сертифікат для води. Легкий монтаж. Універсальна.

Merkel Varilon sg 6224. Можлива суха робота, стійкість до абразиву. Середовище : вода

Merkel flexalon 6250. Високі швидкості. Смазка без силікону,харчовий допуск, стійка до екструзії, мінімальне обслуговування. Тримає форму.

Merkel Unival II .Альтернатива графітовим набивкам.Економ варіант для бітума. Для невеликих оборотів.

Merkel unival gfo 6329.Харчовий допуск, максимальні швидкості, температури, середовище.

Merkel Grafolan 6575. Температура до 300 град.

Merkel Carboflex 6587. До 300 град, 25м/с., низький коефіціент тертя, не створює високої температури. 

Merkel Unimix 7105/7106. Вприскуємий компауунд для обслуговування насосів, без їх зупинки. Поставляється в 1кг. Вприскується в сальникову камеру і там працює. Застосовується з кінцевими кільцями.

Плунжерні насоси.

 Мerkel Arochem II 6211.Перешкоджає екструзії. Для абразивного середовища. Для зношеного  валу гарно працює.

Merkel grafolan hm 6570. Для високотемпературного .

Merkel cerampack 6450. Для печей,дверей, ізоляції труб. Для статичного використання, не рухомі з'єднання. До 550град.

Merkel cerampack 6452. Для котлів, печей, теплообмінників.

Merkel thermopack 6401. Температура до 1022 град. В статиці.