Ремені профіля HTD 8M призначенні для систем з частотою обертання до 20 000 об/хв. і навантажувальною здатністю до 1000 Квт. Даний профіль ременя має полукруглу форму зуба, що забезпечує плавну і тиху роботу ременя в шківах.

Зубчасті ремені профілю STD  призначенні для роботи в силових приводах промислового обладнання.  Даний профіль ременя має скошену форму зуба, що забезпечує міцне зчеплення із  зубчастими шківами і рівномірний розподіл навантаження. Зубчасті ремені профілю STD  стійкі до впливу нафтопродуктів, жирів, ультрафіолетового випроміннювання. Діапазон робочих температур від -40 С до +90 С.

Одним з найміцніщих  зубчастих ременів, які зараз представленні на ринку  є поліуретанові зубчасті ремені з вуглеводним кордом американської фірми Gates серії Poly Chain GT Carbon.  Дані зубчасті ремені передають великий крутний момент і на відмінну від  ланцюгів забезпечують тиху роботу приводу. Зубчасті поліклинові ремені серії Poly Chain GT Carbon не потребують обслуговування, завдяки синхронній передачі крутного моменту забезпечують економію електроенергії. Працюють в діапазоні температур -54С до +85С. Привідні зубчасті ремені  фірми Gates Poly Chain CT Carbon є чудовою альтернативою ланцюговим передачам і редукторам. Дана серія зубчастих ременів передає   на 25% більшу потужність ніж ремені попередньої серії Poly Chain GT 2 .

Зубчасті ремені широко застосовуються в промисловому обладнанні (шахти, будівництво, харчова промисловість, деревообробна ,текстильна, целюлозно-паперова), транспортному обладнанні, сільськогосподарській техніці, обробних станках.