На нашому сайті  представленно великий перелік промислових фільтрів. В даній статті ми допоможемо Вам розібратися з усією різновидністю фільтрів, зрозуміти які бувають фільтра, для чого вони служать і основні функції  промислових фільтрів. Розпочнемо з фільтрів для промислової гідравліки. Фільтра для промислової гідравліки є незамінним елементом гідросистеми промислового обладнання. Саме на гідравлічні фільтра покладена функція очистки рідин в системі, підтримки гідравлічної системи в робочому стані і безперебійної роботи всього обладнання.  Гідравлічні фільтра піддаються високим навантаженням в процесі роботи.  На роботу гідравлічного фільтра впливає ряд чинників, серед яких: якість гідравлічного мастила, надійність самих компонентів гідравлічного вузла (ущільнень, насосів, клапанів), які постійно піддаються впливу високого тиску. Виділяють такі типи гідравлічних фільтріввсмоктувальні, фільтри високого тиску, зливні фільтроелементи, щілинні фільтри, сапуни.

Всмоктувальні - забезпечують грубу фільтрацію рідини, тим самим захищають насос гідравлічної системи від потрапляння великих частинок забруднення. Фільтри високого тиску здійснюють тонку фільтрацію рідини в системі з метою захисту високочутливих елементів системи. Зливні фільтроелементи видаляють з гідравлічної системи елементи розпаду, окислення та інші фракції, які утворюються в процесі роботи обладнання. Щілинні фільтри фільтрують мікрочастинки забруднення при проходженні рідини крізь щілини фільтра. Сапуни перешкоджають потраплянню до гідробаку забрудненних частинок з  повітрям.

Фільтр гідравліки складаються із корпусу, індикатора забруднення, фільтроелемента і перепускного клапана. Існують такі типи систем фільтрації: повнопотокоі системи, частковопотокові і комбіновані. Особливістю повнопотокової системи  є  те, що фільтр  знаходиться безпосередньо в гідросистемі і через  нього проходить вся робоча рідина. Якщо через фільтр проходить тчльки частина робочої рідини така система фільтрації  називається частковопотоковою. Найвищу ефективність очистки гідравлічного мастила забезпечує комбінована система фільтрації. Для фільтрації  в гідравлічних фільтрах використовують металеву сіткуцелюлозу і скловолокно. Сітка забезпечує  фільтрацію від 10 до 250 мікрон. Фільтри з целюлози мають менший експлуатаційний термін використання. Скловолокно є  більш довговічнішим матеріалом і забезпечують  фільтрацію від 3 до 60 мікрон. 

 

 

катриджні                       корпусні (нерозбірні)

Фільтр       Фільтр
 
За призначенням фільтра поділяються на:
-гідравлічні
Фільтр
для  підбору гідравлічних  фільтрів потрібно знати:
робочий тиск, атм
робоча температура, град.С.
пропускну здатність рідини, л/хв.
Періодичність заміни гідравлічних фільтрів кожні  1000 год.
 
-повітр'яні
-паливні
Періодичність заміни паливного фільтра складає 500 год.
 
-фільтр системи охолодження
Періодичність заміни кожні 250 год.
 
-масляні фільтри
Періодичність заміни кожні  220 год.