Новинка Ремінь зубчастий  AVX10-1025 Збільшити

Ремінь зубчастий AVX13-1325 La

Ремінь привідний зубчастий клиновий профіль AVХ13-1325

Ремінь привідний зубчастий профілю AVХ (13x10) з відкритими  боковими гранями. 

У випадаючому меню "Бренд"   Ви можете обрати виробника. Відповідно до цього  буде змінюватися ціна.

Детальніше

    Швидке замовлення

quantity up quantity down

222 грн. грн.

Безкоштовна доставка від 1000грн

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Ремінь привідний клиновий  зубчастий характеризується оптимальною економічністю, при роботі як на мінімальних діаметрах шківів так і при високих оборотах, забезпечуючи стабільну передачу.На сайті в меню  "Бренд" , Ви можете обрати того виробника, який найбільше Вам підходить по ціновій політиці і по якості. Наші ремені всі сертифіковані, відповідають всім стандартам і мають чудові експлуатаційні характеристики. Нижче представленний короткий опис виробників клинових класичних ременів.

Contitech. Клинові ремені ContiTech виготовляються з відкритими  боковими гранями. Надточна шліфовка бокових граней забезпечує відмінну роботу ременя в шківах, зменшує коливаня і знос ременя та агрегатів. Ремені ContiTech виготовляються з однаковими допусками, що  дозволяє використовувати їх в комплекті. Клинові ремені - це класичні елементи фрикційної передачі обертового моменту. Основне завдання це привід генератора, вентилятора, водяного насоса, компресора кондиціонера, підсилювача ременя в сучасних автомобілях. Клиновий ремінь складається із основи з синтетичного каучука, підкородової основи, самого корду із поліестеру та тканинної обгортки. Передача потужності відбувається завдяки статичному тертю країв ременя до країв країв шківа. За рахунок більш високого тертя бокової поверхні ременя відчутно знижується сила, яка діє на підшипник, що забезпечує його довшу роботу. Основною сферою застосування є двох і трьохприводні дискові приводи. Клинові ремені з часом зазнають старіння і зносу, тому контітех рекомендує заміну привідних ременів кожні 120 000 км. Дані ремені не потребують технічного обслуговування і повторного натягу. Верхня ширина ременя AVX13  складає 13мм, ефективна ширина 11,0мм, нижня ширина 6,8мм, висота ременя 9мм. La=Ld+18, La=Li+57,  Li=Ld-39, Li=La-57.

Optibelt.Класичні клинові  ремені з відкритими боковими гранями і фасонним зубом  серії Optibelt MARATHON 1, мають широку область застосування.  Широко використовуються в автомобільній галузі. Діапазон довжин ременів Optibelt MARATHON 1 профілю AVX13 складає  від 725 мм.  до 2500 мм. Optibelt TruckPower MARATHON 2 M=S - клинові ремені з відкритими боковими гранями і фасонним зубом M=S , застосовуються в комплекті без додаткового вимірювання довжини. Діапазон довжин  профіля AVX13 даної серії складає  від 700 до 2150 мм.

Rubena. Представляє автомобільні  клинові зубчасті ремені серії Profi-Auto, DIN 7753/1, ISO 2790. Клинові ремені зубчасті працюють в температурному діапазоні від -45 до +80С. Характеризуються високою довговічністю, відсутністю обслуговування даних ременів. Підходять для шківів малих  діаметрів і роботі на високих оборотах і потужностях. При виробництві даних ременів використовують новітні високоякісні матеріали, сучасну технологію виробництва, що забезпечує стійкість ременя до стирання і стійкість до мінеральних мастил. Діапазон довжин профіля AVX13 від 725La  до 2500La. Ширина верхньої бази ременя складає  13мм, висота ременя 9мм, розрахункова ширина ременя 11,0мм., мінімальний розрахунковий діаметр - 63мм, кут клину 36 град.,  Lw=La-18 , Li=La-63 мм, вага 0,12 кг/м.

  • Діапазон довжин: 1000-1500
  • Профіль ременя: AVX13
  • Зовнішня довжина, La: 1325

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу. 

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.