Ремінь поліуретановий Т10 410 Збільшити

РЕМІНЬ ПОЛІУРЕТАНОВИЙ T10 410

Gates

Новинка

Ремінь  поліуретановий T10 410

Профіль T10, довжина (мм) : 410, ширина (мм) : на замовлення клієнта

Серія: Synchro-Power

Виконання: зубчасті поліуретанові ремені зі стальним кордом 

Корд: стальні нитки 

Матеріал ременя: поліуретан

Якщо Ви знайшли нижчу ціну на даний товар - повідомте нас і отримайте додаткову знижку (%)

Детальніше

335 грн

Швидке замовлення

Доставляємо товар по Україні.

Доставимо товар за 24 години!

Захист персональних даних!

У нас працює система знижок!

Оцінки і коментарі наших клієнтів

Поліуретанові ремені Synchro-Power компанії Gates  розроблені для синхронної роботи із шківом і передачі максимальної потужності. Ремені Synchro-Power випускаються як безкінечні так і не замкнуті в кільце. Стійкий до зносу і надзвичайно гнучкий.

Ремені Synchro-Power виготовленні з поліуретану  характеризуються  точністю і відмінним зубчастим зчепленням. Поліуретанові зуби ременя мають жорсткість, що забезпечує зниження деформації  зуба і підвищує  загальну стабільність всієї системи. 

Синхронні ремені Gates  забезпечують плавну, тиху роботу, не потребують смазки. Придатні для використання у важких експлуатаційних умовах. Застосовуються  в поліграфічній промисловості, конвеєрному обладнанні, текстильній промисловості, пакувальному обладнанню.

Діапазон довжин, (мм.) 0-500
Профіль ременя T10
Розрахункова довжина по корду (Lw), мм. 410 Lw
Крок (мм) 10
Кількість зубів 41

Доставка 

Відправка Вашого товару

Після отримання заявки від клієнта (через форму сайту або телефон) здійснюється опрацювання замовлення і готується його відправка. Відправка можлива по передоплаті (на рахунок або платіжну картку) або шляхом оплати зворотньої доставки на транспортній компанії в момент отримання замовлення. Відправка може зайняти в межах 1-3 днів в разі наявності товару або в обумовленний термін в разі поставки товару під замовлення .

В разі гострої необхідності за бажанням клієнта можна пришвидчити доставку шляхом передачі товару рейсовими маршрутками, поїздами та іншими шляхами. Дана послуга обумовлюється між клієнтом і менеджером нашої служби. Така відправка веде до здорожчання вартості товару, яка залежить від вартості замовлення і міста відправки.

Ми здійснюємо відправку транспортною компанією Нова Пошта. Після відправки замовлення на Ваш мобільний телефон надійде смс із  номером декларації для зручного відслідковування переміщення товару.

Вартість  доставки визначається тарифами транспортної компанії, яку Ви обираєте для доставки Вашого вантажу.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.